iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Małgorzata Krukowska - dietetyk


Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie Wydziału Nauki o Zdrowiu na specjalności Dietetyka oraz magisterskich studiów na kierunku Zdrowie Publiczne, jak również  podyplomowych studiów w Instytucie Żywności i Żywienia. Obecnie prowadzi własną poradnie żywieniową.
Zajmuje się indywidualną edukacją żywieniową, układa diety, jak również prowadzi szkolenia i wykłady o tematyce żywieniowej. Jako ekspert uczestniczy w programach telewizyjnych i radiowych. Swoją pracę opiera o rzetelną wiedzę, jak również kilkuletnie doświadczenie zawodowe.
Zajmuję się odchudzaniem, jak również dietetycznym leczeniem wszystkich chorób metabolicznych. Jej pacjentami są też osoby mające problemy z niedowagą, aktywnie uprawiające sport, kobiety w ciąży i matki karmiące, osoby, które chcą poprawić swoją jakość życia poprzez prawidłowe odżywanie.
Indywidualnie dopasowuje formę spotkania z pacjentem, rodzaj diety, w zależności od potrzeb zdrowotnych i stylu życia każdego, co gwarantuje skuteczność terapii.
Dzięki dużemu poczuciu empatii, doskonale rozumie konflikty, z jakimi mogą się borykać osoby z nadwagą, otyłością oraz innymi problemami zdrowotnymi i stara się je rozwiązywać wspólnie z pacjentami, równocześnie motywując ich do pracy nad sobą. Jest osobą o łagodnym usposobieniu, wyrozumiałą i delikatną, pomoc innym sprawia jej dużą radość.

www.mkrukowska.pl